Alle sessies

Trainingen in-company

Ik geef mijn trainingen ook veelvuldig in-company bij grote bedrijven en organisaties. 

Deelnemers zijn loopbaanprofessionals die werkzoekers begeleiden vanuit vrijwillige en gedwongen mobiliteit. Denk daarbij aan nieuw werk veroveren na de studie, vanuit een huidige baan, vanuit een sociaal plan, of vanuit een uitkeringssituatie. Een paar voorbeelden:

– Advanced Jobmarketing – 4 dagen
– Werk vinden met social media – 1 dag

 

Advanced Jobmarketing – 4 dagen

De training ‘Advanced Jobmarketing’ is voor loopbaanprofessionals die zich up-to-date en hands-on willen professionaliseren in de jobmarketing technieken voor het veroveren van werk.

Beoogd resultaat van de 4-daagse training

De theorie en de oefeningen leiden ertoe dat:

  • je de theorie kunt toepassen in uw eigen dagelijkse praktijk
  • je feedback kunt geven op het arbeidsmarktklaar zijn van de cliënt die nieuw werk wenst, zowel aan de cliënt zelf als waar nodig aan de direct leidinggevende
  • je effectief cliënten van werk-naar-werk kunt begeleiden op de genoemde onderdelen
  • je als loopbaanprofessionals een gezamenlijke stapsgewijze van werk-naar-werk begeleidingstructuur kent
  • je gezamenlijk jargon in de van werk-naar-werk begeleiding binnen de organisatie kunt hanteren.

Werk vinden met social media – 1 dag

De training ‘Werk vinden met social media’ is voor loopbaanprofessionals die hun werkzoekers drempelverlagend willen meenemen in een effectieve inzet van social media voor nieuw werk en voor werkveroveraars zelf.

Beoogd resultaat van de 1-daagse training

Het beoogd resultaat van deze intensieve training is dat de deelnemer:

  • de absolute relevantie en de toepassing van social media voor nieuw werk kennen
  • deze kennis aan de beginnende of de (veelvoorkomende) inactieve gebruiker stap-voor-stap over kan dragen
  • om zo de werkzoekers mee te nemen naar een complete profilering
  • en een effectieve toepassing in het veroveren van nieuw werk.

Graag stem ik persoonlijk met je af en breng vanzelfsprekend daarbij een voor jouw organisatie op maat gemaakte offerte uit. Mail me op aaltje@aaltjevincent.nl of boek een afspraak in: koffie met Aaltje. Ik spreek je graag!

Wil jij ook een aanbeveling schrijven of een review op Springest achterlaten?

Review op Springest
Springest logo 9.5
Meld je aan voor Trainingen in-company
Schrijf een aanbeveling voor Trainingen in-company
Uw gegevens
Uw aanbeveling

Bedankt voor uw aanbeveling!